PR2Peer Empowered by Visa: კომუნიკაციებისა და მარკეტინგის გასაძლიერებლად Visa-მ საქართველოში ღონისძიებას უმასპინძლა
03/10/2024 13:25:18 ეკონომიკა, რეკლამა
Visa-მ, ციფრული გადახდების მსოფლიო ლიდერმა, პირველად საქართველოში არაფორმალურ ღონისძიებას - PR2Peer Empowered by Visa უმასპინძლა. შეხვედრის ფარგლებში, Visa-ს კომუნიკაციებისა და მარკეტინგის გუნდმა პარტნიორ კომპანიებს გამორჩეული პროექტები, არსებული ტრენდები და საზოგადოებასთან ურთიერთობის წარმატებული მოდელები გაუზიარა.
„მოხარულები ვართ, რომ PR2Peer Empowered by Visa-ს ღონისძიებას პირველად საქართველოში ვუმასპინძლეთ. საქართველოში მარკეტინგი და კომუნიკაციები ერთ-ერთი წამყვანი დარგია. ჩვენი ინიციატივა, მიზნად ისახავს მარკეტინგისა და კომუნიკაციების სფეროს წარმომადგენლებისთვის საკომუნიკაციო პლატფორმის შექმნას, მათ გაძლიერებას, პარტნიორობების გაღრმავებას, ახალი იდეებისა და საინტერესო მიგნებების გაზიარებას,“ აღნიშნა დიანა კიღურაძემ, Visa-ს რეგიონულმა მენეჯერმა კავკასიის რეგიონში.
ღონისძიება ინტერაქციული სემინარის ფორმატში გაიმართა, სადაც მონაწილეებს შესაძლებლობა ჰქონდათ, კითხვა-პასუხის ფორმატში, შემოქმედებით გუნდთან ერთად, ემსჯელათ მარკეტინგისა და კომუნიკაციების სფეროში მიმდინარე აქტუალურ ტენდენციებსა და სტრატეგიულ პიარ მოდელებზე.
Visa-ს შესახებ
Visa (NYSE: V) მსოფლიო ლიდერი ციფრული გადახდების სფეროში. Visa 200-ზე მეტ ქვეყანაში ამუშავებს ტრანზაქციებს, კერძოდ მომხმარებლებს, ბიზნესს, ფინანსურ ინსტიტუტებსა და სამთავრობო ორგანიზაციებს შორის. ჩვენი მისიაა, დავაკავშიროთ მსოფლიო ინოვაციური, მოსახერხებელი, საიმედო და უსაფრთხო გადახდების ქსელის მეშვეობით, რომელიც ინდივიდუალური პირების, ბიზნესისა და ეკონომიკის კეთილდღეობას უწყობს ხელს. ჩვენ გვჯერა, რომ ეკონომიკაში ხელმისაწვდომობის გაფართოება ყველასთვის, ქმნის საფუძველს მთელს მსოფლიოში ადამიანთა კეთილდღეობისთვის და მომავალში ფულის გლობალური მოძრაობის საწინდარია. გაიგეთ მეტი ვებგვერდზე visa.com.ge

PR2Peer Empowered by Visa: Visa Hosted Event in Georgia to Strengthen Communications and Marketing
Visa, the world leader in digital payments, hosted an informal PR2Peer Empowered by Visa event in Georgia for the first time. During the meeting, Visa’s communications and marketing team shared outstanding projects, current trends and successful public relations models with partner companies.
“We are thrilled to host the PR2Peer Empowered by Visa event for the first timein Georgia. Marketing and communications stand as one of the most dynamic and influential sectors in the country.Our initiative aims to create a communication platform for marketing and communications professionals, strengthen their capabilities, deepen partnerships, share new ideas and interesting findings,“noted Diana Kiguradze, Visa Regional Managerin the Caucasus region.
The event was held in the format of an interactive seminar, allowing participants to engage in discussions about current trends and strategic PR models in the marketing and communications field with the creative team, using a question-and-answer format.
###
About Visa
Visa (NYSE: V) is a world leader in digital payments, facilitating transactions between consumers, merchants, financial institutions and government entities across more than 200 countries and territories. Our mission is to connect the world through the most innovative, convenient, reliable and secure payments network, enabling individuals, businesses and economies to thrive. We believe that economies that include everyone everywhere, uplift everyone everywhere and see access as foundational to the future of money movement. Learn more at Visa.com.ge