ვიქტორ ყიფიანი და გიორგი ციკოლია ერევანში დაგეგმილ საერთაშორისო ფორუმზე სიტყვით გამოვლენ
ანალიტიკური ცენტრი "ჯეოქეისის" თავმჯდომარე ვიქტორ ყიფიანი და Lineate-ის რეგიონალური დირექტორი, "ჯეოქეისის" მრჩეველთა საბჭოს წევრი, გიორგი ციკოლია მიწვეულნი არიან საერთაშორისო ფორუმში - „სომხეთი-ირანი-ინდოეთი: ახალი რეალობა და „მშვიდობის გზაჯვარედინი“ - მონაწილეობის მისაღებად.
"ჯეოქეისის" ცნობით, ღონისძიება 5 დეკემბერს ერევანში გაიმართება. "ჯეოქეისის" წარმომადგენლები, ფორუმზე სიტყვით გამოსვლისას, იმსჯელებენ და მონაწილეებს საკუთარ მოსაზრებებს გაუზიარებენ სამხრეთ კავკასიაში მიმდინარე რეგიონალურ მოვლენებთან დაკავშირებით საქართველოს პერსპექტივიდან.
მისივე ინფორმაციით, ფორუმის ფარგლებში განხილული იქნება გეოპოლიტიკის, რეგიონში არსებული რეალობის, ეკონომიკური კავშირებისა და პოტენციური ინფრასტრუქტურული პროექტების განხორციელების საკითხები.

Victor Kipiani and Giorgi Tsikolia to Present at the International Forum in Armenia
Victor Kipiani, Chairman of Geocase and Giorgi Tsikolia, Regional Director of Lineate and the Member of the Advisory Board of Geocase, have been invited to participate in the international forum, “Armenia-Iran-India: New Reality and “The Crossroad of Peace” scheduled for December 5th in Yerevan, Armenia.
"Representing Geocase, they will actively contribute to the forum by sharing their insights on Georgia's perspective regarding the ongoing regional developments in the South Caucasus.
The forum aims to explore geopolitics, evolving realities in the region, economic connections, and potential infrastructure developments," Geocase said.